Інститути громадянського суспільства на Волині стануть ефективнішими

21 лютого о 10:00 у Луцьку відбудеться презентація проекту Ківерцівського інституту підтримки та розвитку громадських ініціатив “Покращуємо соціальні послуги у віддалених районах через підвищення ефективності діяльності інститутів громадянського суспільства”

21 лютого о 10:00 у Луцьку (Волинський прес-клуб, вул. Шевченка, 14) відбудеться презентація проекту Ківерцівського інституту підтримки та розвитку громадських ініціатив “Покращуємо соціальні послуги у віддалених районах через підвищення ефективності діяльності інститутів громадянського суспільства”. Проект підтримує програма “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

У межах проекту заплановано підвищити ефективність і професійність діяльності інститутів громадянського суспільства, створити можливості для обміну досвідом та успішними практиками реалізації громадських ініціатив між представниками інститутів громадянського суспільства з використанням новітніх медіа.

У межах заходу заплановано підписати з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту при Волинській обладміністрації Меморандум про співпрацю з метою покращити надання соціальних послуг районними громадськими організаціями.

Контакти: Інститут підтримки та розвитку громадських ініціатив, Ірина Гайдучик, 095 64 54 655, (0332) 78 59 66, ira.tobi@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: