Innovating Justice Challenge 2020 – український фінал

Legal tech по-українськи ー це отримати розв’язання юридичної проблеми від бота, зробити позов за 5 хвилин, провести збори учасників ТОВ по відео зв’язку чи перевірити статус об’єкта будівництва в один клік. Усе це буде на онлайн-фіналі конкурсу HiiL Innovating Justice Challenge 

Про конкурс

Українські проєкти п’ятий рік поспіль долучилися до міжнародного конкурсу інновацій у сфері права. Він сприяє розвитку суспільно корисних проєктів у сфері права та правосуддя, що полегшують життя громадян, малого та середнього бізнесу.

Про фіналістів

Ось ці 10 команд топ-інноваторів/інноваторок: iVan, AGREED, zayava.online, ПравоМен, Аліменти Online, Lawyerd!, UrbanData, CONSULTANT, Tabula.

Що ще цікавого буде?

Дві панельні дискусії за участю представників організацій-партнерів челенджу і не тільки. Обговоримо інновації під час пандемії та дізнаємося інсайти свіженького дослідження про юридичні проблеми малого та середнього бізнесу в Україні.

Як приєднатися?

Участь безкоштовна. Зустрічаємося 15 жовтня, о 16:00. Будемо онлайн на Facebook та YouTube (https://youtu.be/iI8xpmjrHUQ)

Мова заходу: англійська

Додавайте в календар, аби не проґавити 👉http://bit.ly/HiiLFinals-UA

Після заходу команда HiiL з Гааги та Києва відбере дві команди-переможці, які отримають запрошення на глобальну акселераційну програму та гранти до 30 000 євро кожен.

Програму HiiL Innovating Justice Challenge в Україні реалізує LiN:GO – ГО “Юридичні інновації” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”Міністерства цифрової трансформації України та спільноти KYIV Legal Hackers.

Виникли питання?

Звертайтеся до Dmytro Dima Foremnyi (dmitry.foremnyi@hiil.org)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: