Ініціаторів інноваційних ідей запрошують на програму стипендій Відкритого Суспільства

Мережа Фундацій Відкритого Суспільства запрошує всіх зацікавлених узяти участь у програмі стипендій

Мережа Фундацій Відкритого Суспільства запрошує всіх зацікавлених узяти участь у програмі стипендій.

Програма надає підтримку науковцям, журналістам, активістам, експертам і іншим особам, що працюють над проектами, які стимулюють громадські та політичні дебати, сприяють кращому розумінню найважливіших соціальних проблем, а також сприяють розвитку критичного мислення всередині Мережі та дискусії щодо її базових положень.

Програма шукає осіб із навичками інноваційного мислення, які працюють у галузях прав людини, громадського здоров’я, керування та розвитку економіки, уповноваження й участі громадян, доступу до правосуддя й інформації, а також інших сферах, релевантних для Мережі. Проектами стипендіатів можуть бути книжки, статті, Інтернет-ЗМІ, нові кампанії й організації, а також культурницькі продукти.

Програма не підтримує навчальних проектів і досліджень для дисертації. Більше інформації щодо інструкцій, критеріїв відповідності та теперішніх стипендіатів можна знайти тут.

Контакти: Мережа Фундацій Відкритого Суспільства, osfellows@sorosny.org

***

Мережа Фундацій Відкритого Суспільства сприяє становленню толерантних демократій, уряди яких відповідальні перед громадянами. Щоб досягти цієї мети, Фундації пропонують ініціативи, спрямовані на забезпечення справедливості в політичній, правовій і економічній сферах, а також у сфері захисту засадничих прав.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: