Ініціатори паспортизації будинків ОСББ звітуватимуть про свою діяльність

17 травня о 12:00 у Мелітополі (Запорізька область) відбудеться підсумковий звіт мініпроекту “Паспортизація будинків ОСББ для подальшої участі в програмах енергозбереження”

17 травня о 12:00 у Мелітополі (Запорізька область), у конференц-залі палацу культури імені Тараса Шевченка (“овальний” зал, кім. 38), відбудеться підсумковий звіт мініпроекту “Паспортизація будинків ОСББ для подальшої участі в програмах енергозбереження”. Мініпроект здійснює ініціативна група в межах проекту “Створення сприятливих умов для організації та функціонування ОСББ м. Мелітополя”, який реалізує Асоціація “Власники житлових будинків Мелітополя” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі запрошують представників ОСББ, громадських організацій, ініціативних груп, які мають намір створити ОСББ у Мелітополі чи містах Запорізької області.

Учасники прес-конференції:
– Валерій Говорков, заступник міського голови Мелітополя;
– Кирило Фомін, секретар конкурсної комісії, головний фахівець відділу реформування, обліку й розподілу житла Мелітопольського виконавчого комітету;
– Володимир Довгий, керівник мініпроекту “Паспортизація будинків ОСББ для подальшої участі в програмах енергозбереження”;
– Ірина Сінделі, керівник проекту “Створення сприятливих умов для організації та функціонування ОСББ м. Мелітополя”.

На думку ініціаторів мініпроекту, технічний паспорт будинку дозволить своєчасно ліквідовувати аварійні ситуації, планувати графік і вартість ремонтних робіт. Житлові будинки, які було включено в проект, оснащені інформаційними табло, які дають змогу отримати технічну інформацію про будинок.

Контакти:
Ірина Сінделі, (0619) 43 26 59
Володимир Довгий, (0619) 42 94 98

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: