Ініціативу “Посилення правових можливостей бідних верств населення” презентують в Ужгороді

9 лютого в Ужгороді програма “Верховенство права” презентуватиме ініціативу “Посилення правових можливостей бідних верств населення”

9 лютого з 10:00 до 12:00 в Ужгороді, у конференц-залі готелю “Атлант” (вул. Корятовича, 27), програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” презентуватиме ініціативу “Посилення правових можливостей бідних верств населення”.

Окремо буде приділено увагу посиленню правових можливостей ромських громад.

До участі запрошують представників НУО, які мають досвід надання безоплатної правової допомоги, проведення інформаційних правозахисних кампаній, роботи з представниками ромських громад, а також представників органів місцевого самоврядування, зацікавлених у створенні Центру правової інформації та консультацій в Ужгороді.

Ініціативу “Посилення правових можливостей бідних верств населення” програма “Верховенство права” здійснює з 2009 року. Вона передбачає створення Центрів правової інформації та консультацій у співпраці з НУО та місцевою владою. На сьогодні створено 28 Центрів у 15 регіонах України. 2012 року програма планує підтримати створення подібних Центрів ще в ряді областей України.

У Центрах надають безоплатну первинну правову допомогу, відбуваються правопросвітницькі заходи та кампанії з захисту громадських інтересів.

“Верховенство права”
Ольга Жмурко
(044) 482 03 63
zhmurko@irf.kiev.ua

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: