Ініціативи паліативної та хоспісної допомоги обговорять на міжнародній конференції

9-10 жовтня в Харкові (Палац студентів НТУ “Харківський політехнічний інститут”) відбудеться міжнародна конференція “Регіональні ініціативи паліативної та хоспісної допомоги в Україні”

9-10 жовтня в Харкові (Палац студентів НТУ “Харківський політехнічний інститут”, вул. Пушкінська, 79/3) відбудеться міжнародна конференція “Регіональні ініціативи паліативної та хоспісної допомоги в Україні”. Захід проводять департамент праці та соціальної політики, департамент охорони здоров’я Харківської міської ради, Харківський обласний благодійний фонд “Соціальна служба допомоги”, громадські організації “Українська ліга сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги”, “Інститут правових досліджень та стратегій” і “Соціальний всесвіт” за підтримки Європейського Союзу, благодійної організації “Caritas Österreich” та програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Конференція проходить під гаслом “Ми подолаємо біль!” Її приурочено до Всесвітнього дня паліативної та хоспісної допомоги, який цього року відзначають 9 жовтня.

У заході візьмуть участь фахівці з України, Австрії, Молдови й Росії. Після закінчення конференції відбудеться благодійний концерт народних колективів, зібрані кошти з якого буде передано відділенню “Хоспіс” Харківської міської клінічної багатопрофільної лікарні №17 і виїзній мультидисциплінарній бригаді “Рука допомоги”.

Контакти:
ГО “Інститут правових досліджень та стратегій”
Ольга Луб’яна
098 236 52 06
olubyanaya@mail.ru

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: