Ініціатива “Friendly Ukraine”: підсумки після Євро-2012

Під час Євро-2012 безкоштовними послугами волонтерів ініціативи “Friendly Ukraine” скористалися кілька тисяч іноземних туристів

Під час футбольного чемпіонату Євро-2012 безкоштовними послугами волонтерів ініціативи “Friendly Ukraine” скористалися кілька тисяч іноземних туристів. Ініціативу підтримує Міжнародний фонд “Відродження”.

За попередніми даними, пропозиціями безкоштовно погостювати в мешканців міст, що приймали чемпіонат, скористалися понад 1000 гостей Євро-2012. У багатьох випадках українці, що запрошували іноземців, надавали їм дружні послуги – трансфер та екскурсії містом.

Понад 1 500 українців висловили бажання надавати туристам лінгвістичну допомогу, сигналізуючи про свою участь в ініціативі “Friendly Ukraine” відповідним значком або футболкою.

Волонтери “Friendly Ukraine” зробили вагомий внесок у формування позитивного іміджу України, адже про ініціативу повідомили більшість світових медіа, що висвітлювали події Євро-2012.

“Команда “Friendly Ukraine” висловлює подяку Міжнародному фонду “Відродження”, який підтримав нашу ініціативу, та сподівається, що після завершення Євро ця ідея житиме й розвиватиметься за прикладом міжнародної спільноти мандрівників, що базується на сайті www.couchsurfing.org”, – зазначила координатор ініціативи Вікторія Світлова.

Нагадаємо, “Friendly Ukraine” – це позаполітична ініціатива з європейської інтеграції України на рівні “люди для людей”. Напередодні та під час Євро-2012 українські громадяни, координуючи свої зусилля через соціальні мережі, пропонували туристам безкоштовну допомогу: житло, трансфер від аеропорту до міста, англомовні екскурсії, перекладацькі й інформаційні послуги.

Сайти ініціативи:
www.rooms4free.org.ua – безкоштовне житло
www.2012well.com.ua – безкоштовні гіди, трансфер
www.Icanhelpu.com.ua – безкоштовна допомога й переклад

“Friendly Ukraine”
Вікторія Світлова
050 669 52 29
Дмитро Васильєв
050 330 39 08

***

Місія Міжнародного фонду “Відродження” – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: