Інформаційно-просвітницька кампанія «Дискримінація обмежує. Протидій!»

У вівторок, 24 березня, о 16:00 у Білій вітальні Будинку кіно (Київ, вул. Саксаганського, 6) відбудеться інтерактивна презентація інформаційно-просвітницької кампанії «Дискримінація обмежує. Протидій!».

У вівторок, 24 березня, о 16:00 у Білій вітальні Будинку кіно (Київ, вул. Саксаганського, 6) відбудеться інтерактивна презентація інформаційно-просвітницької кампанії «Дискримінація обмежує. Протидій!».

Під час презентації відвідувачі зможуть відчути, як живеться в Україні різним соціально уразливим групам. А також, дізнатись, що таке дискримінація і чому вона стосується кожного, як захистити себе, друзів чи родичів, якщо вони зіштовхнулись із обмеженням своїх прав, неформально поспілкуватись із експертами, а також людьми, що вже відстояли своє право на рівність.

До участі запрошуються представники та представниці громадських організацій, ЗМІ, волонтерських ініціатив, студентська спільнота та усі молоді духом люди.

Організатори заходу: Коаліція з протидії дискримінації в Україні та Центр інформації про права людини за підтримки Pact, Inc. в Україні, Міжнародний фонд «Відродження» та Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Захід відбувається в рамках ХІІ Міжнародного фестивалю Docudays UA.

Контакти:  Юлія Мила, 050 515 07 44, ym@humanrights.org.ua

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: