Інформаційно-довідкова служба центру волонтерів у Миколаєві

Миколаївський Центр волонтерів презентував власний проект організації інформаційно-довідкової служби (ІДС)

Від початку вересня минулого року в Миколаєві працює «Центр волонтерів» – об’єднання громадських організацій та звичайних городян, для яких слова «захист Батьківщини» не є пустим звуком. Увесь цей час робота Центру тримається суто на ентузіазмі миколаївців. Тут надають допомогу всім, хто її потребує, а особливо військовослужбовцям АТО та вимушеним переселенцям із окупованої зони. І це не лише прийом-передача теплих речей, ліків, продуктів харчування, але й, що дуже важливо, психологічна, юридична та інші види допомоги.

Майже все: оргтехніку, телефонні апарати, канцтовари – Центру для користування надали мешканці м. Миколаєва. Але, наприклад, техніка, хоч і робоча, проте старенька й тому інколи «підводить». До того ж на диспетчера, який у волонтерському центрі довгий час був лише один, покладався значний тягар.

Намагаючись покращити якість своєї роботи, Миколаївський Центр волонтерів презентував власний проект організації інформаційно-довідкової служби (ІДС), який узяв участь у Конкурсі проектів для південноукраїнського регіону від Міжнародного фонду «Відродження». План облаштування ІДС у Миколаєві було визнано кращим з-поміж інших. Це допомогло перемогти й отримати на реалізацію проекту близько 60 тис. грн.

Зараз Центр активно реалізує всі пункти, передбачені проектом. Облаштування ІДС, залучення до щоденної роботи фахівців-диспетчерів (тепер їх, як і планувалося, двоє). Також постійно оновлюється база даних, яка включає в себе законодавчі та нормативно-правові акти, контакти з іншими волонтерськими організаціями, групами та окремими особами, інформацію про доступ до всіх необхідних ресурсів для учасників АТО, членів їхніх родин та переселенців. Важливим є проведення відповідної інформаційної кампанії, щоб про роботу Центру знали якомога більше людей: і тих, які прагнуть допомогти, й тих, які цього потребують. Центр не лише допомагає безпосередньо, але й координує роботу волонтерських груп, чим значно спрощує їхню взаємодію та допомагає встановити нові контакти.

За матеріалами: obzor.mk.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: