Інформаційна політика Кремля – ключова складова ведення гібридної війни

17 грудня 2014 в Інституті Політичних Наук в Парижі пройде конференція на тему «Інформаційна політика Кремля - ключова складова ведення гібридної війни» за участю провідних українських медіа - експертів.

17 грудня 2014 в Інституті Політичних Наук в Парижі пройде конференція на тему «Інформаційна політика Кремля – ключова складова ведення гібридної війни» за участю провідних українських медіа – експертів.

Військова агресія Російської Федерації проти України почалася в березні 2014, але їй передувала багаторічна інформаційна агресія, яка і послужила прологом до війни. Російська інформаційна політика, створена на переписуванні російської та української історій, перекрученні фактів і запереченні України, як окремої, незалежної держави. Нажаль, під вплив російської пропаганди потрапляють не тільки росіяни, а й окремі верстви населення в європейських країнах. Серія круглих столів, організована Українським Кризовим Медіа-Центром в Парижі, Берліні та Брюсселі спрямована на викриття  неправдоподібної інформації, яку Росія використовує для того, щоб загострити конфлікт в Україні і посіяти розбрат між країнами-членами Європейського Союзу і НАТО.

У конференції беруть участь:

– Наталія Попович, співзасновник Українського Кризового Медіа-Центру, медіа-експерт.

– Володимир В’ятрович, директор Інституту Національної Пам’яті, історик.

– Наталія Гуменюк, співзасновник Hromadske TV

-Торніке Гордадзе, політичний діяч, політолог, займав пост  державного міністра Грузії з питань інтеграції в євроатлантичні структури

– Галя Акерман, французька журналіст, історик і перекладач.

Початок заходу: 9 годин

17 грудня 2014, вівторок

Контакти: Василь Мирошниченко (Україна), vasyl.myroshnychenko@gmail.com; Галя Аккерман (Франція),  galia.ackerman@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: