Інклюзія, STEAM та емоційний інтелект: у Львові вдруге відбудеться Форум інноваційної освіти

На заході учасники обміняються лайфхаками ефективного навчання, дізнаються, як створити бренд навчального закладу, розвивати педагогічний колектив за прикладом провідних IT компаній, обговорюватимуть, як розвинути емоційний інтелект та стресостійкість, як організувати діяльність інклюзивно-ресурсних центрів та підготувати вчителів та асистентів до роботи в інклюзивних класах, як побудувати ефективну команду та управляти школою на засадах демократії, як застосовувати навчальні додатки, інтерактивні моделі, відеоконтент, 3D моделювання в освітньому процесі та реалізовувати STEAM-проекти.

Інклюзія, STEAM-проекти та емоційний інтелект: у Львові вдруге відбудеться Форум інноваційної освіти

23-24 листопада 2018 року у Центрі Шептицького УКУ відбудеться вже ІІ Форум інноваційної освіти INED. Це платформа популяризації цифрових навчальних технологій та новітніх підходів до управління в освітній системі України.

Зокрема, вчителі, учні й батьки матимуть шанс дізнатися про:

  • Дизайн-мислення в освітньому процесі
  • Цифрові навчальні технології, зокрема в інклюзивному середовищі
  • Розвиток педагогічного колективу за прикладом провідних ІТ компаній
  • Лайфхаки ефективного навчання
  • Розвиток емоційного інтелекту та стресостійкості
  • Створення бренду навчального закладу
  • Уроки толерантності та альтернативна комунікація з дітьми з інвалідністю
  • Застосування навчальних додатків, інтерактивних моделей, відеоконтенту, 3D моделювання в освітньому процесі
  • Новітні освітні підходи до навчання дітей покоління Z.

Серед організаторів Форуму – Простір освітніх ініціатив Українського католицького університету, Львівська міська рада, ГО «Центр суспільних інновацій» та Простір винахідливих ініціатив STEAM SPACE.

Дводенний захід об’єднає не лише освітян, але і фахівців у сфері цифрових технологій, менеджерів успішних соціальних та мистецьких проектів, директорів та керівників інклюзивних закладів України, Німеччини, Польщі та Ізраїлю.

У програмі Форуму – інтерактивний квест, панельні дискусії, майстер-класи, екскурсії у місцеві приватні та державні навчальні заклади. Також у рамках Форуму буде проведено відкритий воркшоп з робототехніки від найбільшої у світі технічної організації IEEE.

Тематика Форуму поєднує три основні напрямки: інноваційні навчальні методики та технології, виклики та можливості розвитку інклюзивної освіти в Україні, нові підходи до управління закладами освіти.

На заході учасники обміняються лайфхаками ефективного навчання, дізнаються, як створити бренд навчального закладу, розвивати педагогічний колектив за прикладом провідних IT компаній, обговорюватимуть, як розвинути емоційний інтелект та стресостійкість, як організувати діяльність інклюзивно-ресурсних центрів та підготувати вчителів та асистентів до роботи в інклюзивних класах, як побудувати ефективну команду та управляти школою на засадах демократії, як застосовувати навчальні додатки, інтерактивні моделі, відеоконтент, 3D моделювання в освітньому процесі та реалізовувати STEAM-проекти.

Організатори очікують, що форум об`єднає близько 250 педагогів, які  підвищать свою кваліфікацію та  поглиблять знання у сфері інклюзії, ознайомляться з новітніми підходами до шкільного менеджменту.

Генеральний партнер Форуму – Міжнародний Фонд Відродження.

Більше інформації на Facebook-сторінці події

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: