Індекс євроінтеграції країн Східного Партнерства презентують у Євромістечку

2 червня з 14:00 до 15:00 у Києві відбудеться презентація Індексу європейської інтеграції країн Східного Партнерства 2012

2 червня з 14:00 до 15:00 у Києві, у Європейському містечку (під аркою Дружби народів), відбудеться презентація Індексу європейської інтеграції країн Східного Партнерства 2012. Дослідження ініціювали Європейська програма та програма “Схід-Схід: партнерство без кордонів” Міжнародного фонду “Відродження” спільно з Фундаціями Відкритого Суспільства.

Презентація відбудеться під час дебатів “Україна у Східному Партнерстві” за участю представників ЄС, Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства й експертів.

Учасникам буде представлено результати дослідження європейської інтеграції шести країн упродовж 2011 – на початку 2012 року. Результати ґрунтуються на дослідженні, яке здійснила група з понад 50 експертів з усіх країн Східного Партнерства – України, Молдови, Білорусі, Грузії, Вірменії й Азербайджану.

Більш детальну інформацію про результати дослідження можна буде отримати у публікації, що побачить світ 1 червня. Веб-сторінка Індексу (www.eap-index.eu) запрацює 2 червня.

Індекс європейської інтеграції країн Східного Партнерства щорічно оцінює процеси європейської інтеграції у країнах Східного Партнерства – Україні, Молдові, Білорусі, Грузії, Вірменії і Азербайджані – у порівняльній перспективі.

Європейська програма
Ірина Солоненко
solonenko@irf.ua

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: