Імплементація європейських директив з енергетики в українське законодавство: круглий стіл

23 вересня з 16:00 до 18:30 у Києві відбуватиметься круглий стіл “Імплементація європейських директив з енергетики в українське законодавство”

23 вересня з 16:00 до 18:30 у Києві (Міжнародний виставковий центр, просп. Броварський, 15) відбуватиметься круглий стіл “Імплементація європейських директив з енергетики в українське законодавство”. Захід проводить коаліція громадських організацій “Енергетичні реформи” й Міністерство енергетики та вугільної промисловості за підтримки Європейського Союзу та Європейської програмної ініціативи Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час заходу буде розглянуто імплементацію зобов’язань України перед Енергетичним Співтовариством і подальші кроки, які має бути зроблено в цьому напрямі. Буде озвучено рішення за підсумками засідання Міністерської ради Енергетичного Співтовариства та головування України в Енергетичному Співтоваристві.

До участі запрошено представників міністерств і відомств, відповідальних за імплементацію, громадських організацій і компаній, що працюють в енергетичному секторі, а також представників Секретаріату Енергетичного Співтовариства.

Контакти:
ГО “Діксі Груп”
Анастасія Єрмакова
067 614 09 83
author@dixigroup.org

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: