ІІІ Львівський медіафорум: тревел-гранти для журналістів

50 журналістів регіональних ЗМІ Сходу та Півдня України зможуть отримати тревел-грант для участі у ІІІ Львівському медіафорумі, що триватиме 28-30 травня. Підтримку участі журналістів надає Міжнародний фонд «Відродження».

50 журналістів регіональних ЗМІ Сходу та Півдня України зможуть отримати тревел-грант для участі у ІІІ Львівському медіафорумі, що триватиме 28-30 травня. Підтримку участі журналістів надає Міжнародний фонд «Відродження». Нагадаємо, тема Форуму – «Медіа у час бурхливих змін».

Отримання тревел-гранту базується на конкурсній основі. Охочим приїхати потрібно заповнити анкету-мотиваційний лист (анкети приймаються до 4 травня включно).

Організатори оберуть 50 журналістів із Харківської, Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської, Миколаївської, Одеської областей та Криму. Тревел-грант включає відшкодування витрат на проїзд, проживання, участь у форумі, харчування під час подій форуму.

Нагадаємо, центральною темою першого форумного дня стануть медіа під час кризових подій в Україні та довкола неї. Обговоренню новітніх тенденцій у світових медіа та потенціалу українських ЗМІ у глобальній конкуренції буде присвячено другий день Львівського медіафоруму. На третій день Форум дещо змінить формат і учасники матимуть можливість відвідати численні тренінги, майстер-класи та презентації на вузькоспеціалізовані теми, які будуть відбуватися у новому корпусі Українського католицького університету та у центрі міста.

Додаткова інформація

Організатори Львівського медіафоруму: ГО «Львівський медіафорум», Школа журналістики УКУ. Проект реалізується за підтримки Міжнародний фонд «Відродження».

Контакти: Світлана Блінова, +380977006675

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: