ІІ Всеукраїнський Форум сталого розвитку громад

10-го березня у Львові ( відбудеться ІІ Всеукраїнський Форум сталого розвитку громад, який організовує громадська організація «Реформи разом».

10-го березня у Львові відбудеться ІІ Всеукраїнський Форум сталого розвитку громад, який організовує громадська організація «Реформи разом» у партнерстві з Асоціацією об’єднаних територіальних громад України, ГО «Центр «Жіночі перспективи» та Львівською обласною державною адміністрацією та за підтримки Регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень у Львові та за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Мета Форуму: об’єднати представників органів місцевого самоврядування (ОТГ) та громадських діячів, для обговорення викликів для людського потенціалу з метою сталого розвитку громад. 

Представники територіальних громад та громадські лідери з усієї України впродовж Форуму обговорять питання людського потенціалу у контексті сталого розвитку. В інтерактивному форматі обміняються досвідом щодо практичних дій розвитку громад, та практики формування стратегій громад.

Людський потенціал – головна тема Форуму. В межах Форуму планується низка обговорень щодо: соціальних послуг в громаді; освіти, яка розвиває людський потенціал; а також як його виявляти й розвивати.

До участі запрошені:

Олег Синютка, голова Львівської обласної державної адміністрації

Олександр Корінний, голова асоціації об’єднаних територіальних громад України

Євген Глібовицький, член Несторівської групи, партнер pro.mova

Олег Яськів, громадський та культурний діяч, директор ІРЦБ  ім. митр. Андрея Шептицького УКУ, голова правління ГО «Європейський діалог»

Олексій Толкачов, ГО «Омріяна країна», футуролог

Руслан Савчинський, соціолог-аналітик ГО «Дивовижні»

А також голови об’єднаних територіальних громад України; представники громадських організацій; донорських інституцій; журналісти; діячі сфери культури тощо.

Для участі у форумі потрібно зареєструватися.

З програмою Форуму можна ознайомитися за посиланням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: