II Форум соціальних інвестицій у Львові

6-7 травня у Львові у Будинку вчених пройде Другий Форум соціальних інвестицій, який цього року відбудеться під гаслом Громадами до успіху.

Ідея форуму полягає у залученні громадськості до участі у місцевому та регіональному розвитку, генеруванні ідей щодо вирішення соціальних проблем, пошуку однодумців та формуванню команд для реалізації перспективних проектів.

До участі у Форумі організатори запрошують представників громадських організацій, органів місцевого самоврядування, представників бізнесу, медіа тощо.

Цей Форум для громадських організацій – можливість представити себе, зав’язати контакти, зрозуміти можливості вирішення тих чи інших проблем, які вже реалізовані у інших містах. Дуже важливим для них є безпосередній контакт із фондами, офіси яких переважно розміщені у Києві чи Варшаві.

На Форумі будуть представлені і ділитимуться досвідом організації із Запоріжжя, Одеси, Донецька, Києва, Яремче, Новограда-Волинського тощо. Із Запоріжжя у Львові буде представлено медіа-проект, із Донецька проект Безпечне місто, який спрямований на покращення організації дорожнього руху і створений й реалізується Донецькою обласною організацією Комітету виборців України. Гості із Івано-Франківська представлятимуть програму збору й переробки твердих побутових відходів.

На Форумі буде презентований і польський досвід вирішення нагальних проблем: як ГО контролюють дії влади у Польщі та як у Варшаві кожен громадянин впливає на формування бюджету міста.

Форум відбудеться за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Програма Форуму (проект)

Інформація про I Форум соціальних інвестицій

Джерело: Західна iнформаційна корпорація

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: