“Human Rights Watch” презентує доповідь про стан паліативної допомоги в Україні

Міжнародна організація “Human Rights Watch” оприлюднить спеціальну доповідь щодо дотримання прав паліативних хворих в Україні

Міжнародна організація “Human Rights Watch” оприлюднить спеціальну доповідь щодо дотримання прав паліативних хворих в Україні. Презентацію буде проведено за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

• 10 травня о 16:00 у Києві, у Малому виставковому залі Українського дому (вул. Хрещатик, 2), відбудеться прес-ланч для редакторів ЗМІ, присвячений проблемам доступу до знеболення та паліативної допомоги в Україні.

У програмі заходу:
– ознайомлення з витягом із доповіді “Human Rights Watch”;
– обговорення стану паліативної допомоги в Україні й особливостей висвітлення цієї проблематики в ЗМІ;
– показ фільму “Паліативна допомога: з повагою до людської гідності”;
– анонсування круглого столу “Доступ до знеболення в Україні”.

12 травня з 11:30 до 12:30 відбудеться прес-тур до Київської міської клінічної лікарні №2, який передбачає:
– ознайомлення з практикою надання стаціонарної паліативної допомоги;
– зйомку матеріалу;
– спілкування з лікарями та пацієнтами.

Зустріч журналістів – об 11:00 біля центрального входу в Український дім або об 11:30 біля терапевтичного корпусу Київської міської клінічної лікарні №2 (вул. Попудренка, 36).

• 12 травня о 13:30 у Малому виставковому залі Українського дому в межах круглого столу “Доступ до знеболення в Україні” відбудеться прес-конференція, присвячена презентації спеціальної доповіді “Human Rights Watch” щодо захисту прав паліативних хворих в Україні за 2010 рік.

У програмі прес-конференції:
– презентація доповіді, яку проведе Дидерик Лохман, старший науковий співробітник “Human Rights Watch” відділення з питань здоров’я та прав людини;
– презентація фільму “50 міліграмів – недостатньо”;
– виступи головного лікаря Івано-Франківської обласної лікарні “Хоспіс” Людмили Андріїшин, голови Державного комітету України з питань контролю за наркотиками Володимира Тимошенка, голови правління “Ліги сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги” Василя Князевича, мами головного героя доповіді Надії Жуковської.

Після прес-конференції в колі міжнародних експертів, держслужбовців, лікарів-практиків і представників фармацевтичних компаній відбудеться обговорення рекомендацій “Human Rights Watch” для України та визначення шляхів вирішення проблем.

Для участі в заходах необхідна попередня реєстрація.

Контакти: “Human Rights Watch”, Марія Приходько, 050 914 95 94, (044) 461 97 09, stekliashka@gmail.com

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти захисту прав уразливих груп населення у сфері охорони здоров’я шляхом підтримки та розвитку потенціалу громадськості й активістських організацій, сприяти становленню політик і практик у сфері громадського здоров’я, які відповідають міжнародним стандартам, базуючись на принципах доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: