“Human Rights Watch” представить доповідь про доступ до знеболення в Україні

Міжнародна організація “Human Rights Watch” представить у Києві доповідь про доступ до знеболення та захист прав паліативних пацієнтів за 2010 рік

Міжнародна організація “Human Rights Watch” представить у Києві доповідь про доступ до знеболення та захист прав паліативних пацієнтів за 2010 рік. Презентацію буде проведено за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

10 травня о 16:00 в Українському домі відбудеться прес-ланч. До участі запрошують журналістів, які працюють із темами медицини та прав людини, а також усіх зацікавлених представників ЗМІ. Учасників поінформують, що таке паліативна допомога, яка ситуація з доступом до знеболення в Україні, які медичні, правові та моральні аспекти слід враховувати під час висвітлення цих тем. Заплановано також екскурсію в київський хоспіс 12 травня об 11:30, щоб журналісти могли ознайомитися з практикою надання паліативної допомоги.

12 травня о 13:00 в Українському домі відбудеться круглий стіл, присвячений зазначеній доповіді та порушеним у ній проблемам. У ньому візьмуть участь лікарі-практики, представники Української ліги сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги, Міністерства охорони здоров’я, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ, Ради національної безпеки й оборони, Єврокомісії. Старший науковий співробітник відділення “Human Rights Watch” із питань здоров’я і прав людини Дідерик Лохман презентує доповідь щодо дотримання прав паліативних пацієнтів в Україні.

Учасникам обох заходів буде презентовано фільм “50 міліграмів – недостатньо” про стан паліативної допомоги в Україні, а також фотовиставку івано-франківського хоспісу.

Контакти: “Громадське здоров’я”, Ксенія Шаповал, (044) 461 97 09, shapoval@irf.kiev.ua

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти захисту прав уразливих груп населення у сфері охорони здоров’я шляхом підтримки та розвитку потенціалу громадськості й активістських організацій, сприяти становленню політик і практик у сфері громадського здоров’я, які відповідають міжнародним стандартам, базуючись на принципах доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: