Правова синергія для перемоги: програма «Права людини і правосуддя» представила нові пріоритети

Лукасевич Катерина

22 березня Міжнародний фонд «Відродження» презентував зміни в структурі та напрямках роботи Програми «Права людини і правосуддя». У 2023 році основний зміст програмної діяльності будуть становити питання відповідальності за злочини війни, як в юридичному полі, так і не юридичному. Програма продовжить свою роботу з підтримки захисту прав людини та правозахисників, буде розширювати співпрацю з інституціями системи кримінальної юстиції. Іншими складовими в роботі Програми буде діяльність, орієнтована на посилення безпеки в громадах, цифрової безпеки та захист цифрових прав.

“Боротися за притягнення до відповідальності за війну усіх, хто її розділяє, — це велика складова нової стратегії Фонду. Здійснюючи її ми будемо поєднувати наші власні ресурси, ресурси партнерів та зусилля стейкхолдерів із можливостями та ресурсами усієї Мережі Open Society Foundations. Поєднуючи національний та глобальний рівні ми збільшуватимемо можливість адвокатувати відповідні рішення і політики. Це дасть нам синергію, необхідну для перемоги.” – говорить Олександр Сушко, виконавчий директор Фонду “Відродження”.

Тож у 2023 році Програма «Права людини і правосуддя» працюватиме в межах шести взаємоповʼязаних тематичних напрямків. 

Після обговорення всіх питань з учасниками зустрічі було анонсовано, що найближчим часом Програма оголосить новий конкурс спрямований на дотримання прав людини, посилення безпеки в громадах та забезпечення цифрової безпеки і захисту цифрових прав.

​​Слідкуйте за конкурсними оголошеннями на сайті та у соцмережах Фонду!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: