HR-Форум «Політика рівності на робочому місці»

Форум відбудеться 24 травня 2016 року в НСК «Олімпійський» з 14.00 год до 19.00 год та крім двох панелей, воркшопів, передбачає також кава-брейки, фуршет та неформальне спілкування.

Форум – це платформа, на якій зберуться більше 100 HR-рів та топ-менеджерів, з метою обміну досвідом по впровадженню політики рівності та недискримінації на робочому місці, аналізу реальних кейсів успішних українських компаній та обговорення бенефітів, які може отримати компанія від такої політики.

Форум відбудеться 24 травня 2016 року в НСК «Олімпійський» з 14.00 год до 19.00 год та крім двох панелей, воркшопів, передбачає також кава-брейки, фуршет та неформальне спілкування.

Модератор: Андрій Куликов – теле- та радіоведучий, один із засновників Громадського радіо.

Форум буде корисним для: HR, топ-менеджерів та осіб, які приймають рішення щодо корпоративної політики компанії, в цілому для українського бізнесу, який слідкує за новими тенденціями ведення корпоративної культури та бажає отримати бенефіти від людського капіталу.

Форум дасть можливість: отримати інформацію щодо кращих кейсів українського бізнес-середовища, які вже мають політику рівності, дізнатися з перших рук що таке дискримінація на робочому місці та як її уникнути, підвищити свою конкурентоздатність на ринку, завести нові знайомства.

Форум організований Всеукраїнською благодійною організацією «Точка опори» у співпраці з Національною Асамблеєю інвалідів України та Жіночим консорціумом України за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження», Генеральний кар’єрний партнер Head Hunter Україна.

Зареєструватися

В разі проходження дослідження Український індекс корпоративної рівності вашою компанією – участь безкоштовна. Без проходження дослідження вартість участі: оплата до 10 травня 2016 року – вартість 300 грн., оплата після 10 травня 2016 року – вартість 500 грн. Оплатити

Подія в Фейсбук

В рамках форуму передбачається:

13-30/14-00 – реєстрація, кава

14-00/15-00 Панель І. Дискусія – Рефреймінг корпоративної політики. Чому корпоративна рівність не тільки справедливо, але й добре для бізнесу?

Модераторка: Лариса Денисенко

Учасники(ці) дискусії:

–          Руслан Лемещук – Викладач програм МВА, професор. Сертифікований бізнес-тренер (SBTA), член Британського співтовариства психологів.

–          Марина Захар‘їна – Head of HR, EY в Україні,Член Правління Комітету з управління персоналом EBA

–          Роман Романов, МФ «Відродження» – Директор Програмної ініціативи “Права людини та правосуддя”.

–          Лариса Онипко – керівник проекту «Премія HR-бренд Україна», Head Hunter Україна

–          Наталія Романенко – Президент ECF Ukraine, організаційний коуч та засновниця HR-LAND

–          Наталія Василюк – заступниця директора Британської Ради в Україні

15-00/16-30 Паралельні заходи:

Тренінговий модуль для HR-ів «Політика рівності»

Круглий стіл: обмін досвідом EY в Україні, Британська рада, Ашан Україна, ManPower Україна

Тренінгова сесія Наталії Романенко, Президент ECF Ukraine, організаційний коуч та засновниця HR-LAND (Тема уточнюється)

16-30/17-00 – Кава-брейк, неформальне спілкування

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: