Громадський фронт. Як працює Фонд в умовах війни

Переспрямували кошти і поставили все на роботу заради перемоги. Все буде Україна. 

Чи працює зараз Фонд?

Так! Сьогодні ми в різних точках України, проте спільно працюємо 24/7, щоб допомогти українському суспільству вистояти і перемогти. 

Чим зараз займається Фонд?

Ми переспрямували всі доступні кошти, щоб допомогти Україні вистояти. Сьогодні ми надаємо підтримку волонтерським групам та громадським ініціативам за 5-ма напрямками:

  • Захист захисників – найбільш термінова допомога з закупівлями для захисників України на передовій;
  • Гуманітарна та медична допомога – термінова допомога для лікарень, волонтерських груп, які допомагають хворим та пораненим, а також цивільним у найбільшій скруті;
  • Документування та відповідальність за міжнародні злочини – збір та систематизація доказів воєнних злочинів, вчинених Російською Федерацією, та притягнення до відповідальності за ці злочини;
  • Інформаційний спротив – допомога журналістам, волонтерським групам, що протидіють пропаганді ворога, а також психологічна допомога;
  • Допомога активістам – допомога в збереженні громадських організацій та сприяння безпеці їх команд, волонтерів та активістів;

Як зараз Фонд надає підтримку?

Ми надаємо короткострокові гранти і екстренну допомогу, більшість з нас також волонтерять, підтримуючи наших захисників та постраждалих від війни.

Ми зараз працюємо виключно з перевіреними організаціями, ініціативами та активістами, яких ми знаємо і з якими співпрацювали раніше, або які рекомендовані нам надійними партнерами. 

Якщо ви вже маєте досвід роботи з Фондом і нагальну потребу чи інноваційну ідею, що потребує підтримки – зверніться до менеджера/працівника, з яким ви працювали раніше.

Ми намагаємось працювати настільки швидко, наскільки дозволяє українське законодавство, але зважайте, що на опрацювання заявок також потрібен час. Проте, ще ніколи Фонд не працював за настільки швидкими процедурами.

Ми акумулюємо ресурси, щоб оголосити нові відкриті конкурси. І ще більше їх буде після перемоги. Слідкуйте за оголошеннями.

Як ми працюватимемо далі?

Ми залишаємось в Україні і продовжимо системну роботу з документування злочинів Росії, міжнародної адвокації, підтримки громадянського суспільства та збереження демократії в Україні – найрізноманітнішими способами.

Ми віримо в перемогу, віримо в ЗСУ і, як і кожна людина в Україні зараз, робимо все можливе, щоб Україна залишилась вільною, незалежною і відкритою країною, в якій кожен почуватиме себе гідно.

Великий народ великої країни переможе.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: