Врятуймо спадщину Бориса Гмирі!

Фонд Бориса Гмирі готовий взятися за важливу справу – оцифрувати й реставрувати понад 600 музичних творів у виконанні Бориса Гмирі, які зберігаються на магнітній стрічці «СВЕМА».

Фонд Бориса Гмирі береться за важливу справу – оцифрувати й реставрувати понад 600 музичних творів у виконанні Бориса Гмирі, які зберігаються на магнітній стрічці  «СВЕМА». До проекту планується залучити найкращих професіоналів для підготовки якісного музичного продукту.

Борис Гмиря, видатний український оперний і камерний співак (бас). Його творча спадщина є неоціненною: він залишив по собі 1200 музичних творів, які зберігаються в архіві. Більшість з них, зберігається на плівці «СВЕМА», яка з часом осипається і записи гинуть. Аби врятувати їх необхідно перенести на сучасні електронні носії. Порятунок цих записів – це питання збереження і розвитку найкращих зразків високого народного і класичного мистецтва України.

Міжнародний фонд «Відродження» готовий допомогти реалізувати цей задум й підтримати проект на 50% його вартості. Оскільки творча спадщина Бориса Гмирі є надбання всього українського народу ми пропонуємо долучитися всіх небайдужих, аби разом зібрати решту 50% вартості проекту. Долучаючись до проекту ми робимо добру справу не лише для наших сучасників, але для майбутніх поколінь.

Реалізацію проекту контролюватиме Наглядова Рада, до якої увійшли: Марія Стеф’юк, відома оперна співачка; Андрій Куликов, голова правління ГО «Громадське радіо» і Микола Третяк, режисер-постановник Національної опери України.

Допомогти у реалізації задуму Фонду Бориса Гмирі, можна перерахувавши кошти на спеціальний рахунок:

Призначення платежу: Фонд Бориса Гмирі

Назва банківської установи: АБ «УкрГазбанк»

Розрахунковий рахунок:  26007001581512,

МФО: 320478

ЄДРПОУ: 2152371

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: