ХарківПрайд. МФ «Відродження» закликає сприяти реалізації прав і свобод учасників Маршу

15 вересня 2019 року у м. Харків заплановане проведення Маршу рівності – мирної правозахисної ходи проти будь-яких видів дискримінації та на підтримку рівних прав для ЛГБТ+. Марш має стати завершальною акцією серії заходів ХарківПрайд, що включає також низку правозахисних та просвітніх подій.

Ми нагадуємо, що свобода мирних зібрань є однією з базових демократичних свобод, захищених ст. 39 Конституції України та ст. 11 Європейської конвенції про захист прав людини.

Ми закликаємо

  • Органи місцевого самоврядування Харкова – сприяти реалізації прав і свобод громадян на мирне зібрання та вільне вираження думки;
  • Органи правопорядку Харкова – забезпечити громадський порядок на принципах превенції можливих порушень та деескалації конфлікту;
  • Організаторів Маршу Рівності у Харкові – до проактивного діалогу з усіма зацікавленими сторонами задля уникнення провокацій.

Ми закликаємо усі сторони до неухильного дотримання законодавства України, в тому числі стосовно забезпечення свободи мирних зібрань та протидії дискримінації. Захист прав людини має залишатися найвищою цінністю для усіх сторін конфлікту.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: