Гуманітарне знання та природнича наука: подіумна дискусія у Дніпропетровську

24 листопада о 14:00 у Дніпропетровську (Арт-центр “Квартира”, Червона площа, 3-1) відбудеться подіумна дискусія “Слова й речі: гуманітарне знання та природнича наука”

24 листопада о 14:00 у Дніпропетровську (Арт-центр “Квартира”, Червона площа, 3-1) відбудеться подіумна дискусія “Слова й речі: гуманітарне знання та природнича наука”. Захід проводить Видавництво “Критика” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”, Арт-центру “Квартира” та галереї-книгарні “Чорна ящірка”.

Розмова стосуватиметься порозуміння між гуманітарним і природничим знанням, а також відповідей гуманітарів на виклики точних наук і технологій, прориви у медицині, біології, фізиці тощо.

Учасники:

Олександр Івашина
Старший викладач кафедри культурології Києво-Могилянської академії, автор курсів “Особистість у культурі Заходу в постметафізичний період”, “Постмодернізм” і “Постструктуралізм”, посібника “Загальна теорія культури”.

Володимир Єрмоленко
Філософ, есеїст, перекладач. Доктор політичних студій (Школа високих студій суспільних наук, EHESS, Париж), кандидат філософських наук, старший викладач Києво-Могилянської академії. Автор книжки “Оповідач і філософ: Вальтер Беньямін та його час”.

Вікторія Наріжна
Перекладачка, літературний критик, журналістка. Перекладала з англійської книги з циклу “Хроніки Нарнії” Клайва Льюїса, “Алісу в Дивокраї” Люїса Керола, романи Чака Паланіка. Дописує в “Українську правду”, historians.in.ua.

Модератор – Оксана Форостина, заступниця відповідального редактора часопису “Критика”, відповідальна редакторка Інтернет-проекту “Критичні рішення”.

Контакти:
Оксана Хмельовська
huha.mohovynka@gmail.com

***

Місія Міжнародного фонду “Відродження” – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: