Групи психологічної допомоги для журналістів

Медіа-профспілка та Спілка журналістів в рамках діяльності «Об’єднаного центру допомоги журналістам НСЖУ та НМПУ» запрошують колег відвідати групи психологічної допомоги.

Медіа-профспілка та Спілка журналістів в рамках діяльності «Об’єднаного центру допомоги журналістам НСЖУ та НМПУ» запрошують колег відвідати групи психологічної допомоги. Проект реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Зустрічі будуть проводитися щочетверга з 18.30 до 20.00 у період з 28 січня по 31 березня 2015 року за адресою: Прес-центр НСЖУ, вул. Хрещатик 27 А, 2 поверх.

Планується проведення 10 зустрічей. На кожен захід запрошуються 10-12 учасників, для яких тематика зустрічі буде актуальною.

Реєстрація: 050 356 57 58 або на скриньку sekretar@nmpu.org.ua 

28 січня – Психологічне самопочуття журналістів, які виїхали із Криму.

4 лютого – Психологічне самопочуття журналістів, які виїхали із зони проведення АТО.

11 лютого – Психологічне самопочуття журналістів, які потрапляли до полону.

18 лютого – Психологічне самопочуття журналістів, які потрапляли у кризові ситуації під час роботи на Майдані.

25 лютого – Психологічне самопочуття журналістів, які потрапляли у кризові ситуації під час роботи в зоні АТО (потрапляння під обстріли, в оточення, перевірки на блок-постах).

3 березня – Психологічні особливості та складнощі при підготовці матеріалів про вимушених переселенців.

10 березня – Психологічні особливості та складнощі при підготовці матеріалів із пораненими 

17 березня – Психологічні особливості та складнощі при підготовці матеріалів із членами сімей загиблих в АТО.

24 березня – Психологічні особливості при підготовці матеріалів із волонтерами.

31 березня – Психологічний вплив та загрози від фейкової інформації.

«Група дає можливість розповісти про свою проблему та почути думки колег, що допомагає підтримувати рівновагу та впевненість, зрозуміти цінність і потрібність своєї роботи. Працюючи разом в групі, ми знаходимо точні і правильні слова, щоб висловити своє ставлення та почуття до ситуації та подій, в яких доводиться працювати та жити останнім часом», – розповідає консультант в кризових ситуаціях, психоаналітик Наталія Улько (керівник напрямку психологічної допомоги). 

Довідка:
Метою проекту «Підтримка Об’єднаного центру допомоги журналістам НСЖУ та НМПУ», що здійснюється у партнерстві з Міжнародною федерацією журналістів за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» є надання комплексного захисту та підтримки журналістам в умовах соціально-економічної кризи та «гібридної війни» в Україні шляхом підвищення їх обізнаності та навичок у сфері безпеки, забезпечення захисним обладнанням, надання психологічної допомоги і підтримки, надання матеріальної допомоги у складних життєвих обставинах.

Контакти:НМПУ, Ірина Хевпа, телефон: +38050 356 09 01, e-mail: press@nmpu.org.uaФонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: