Громади — це основа демократії – у Львові відбулась триденна навчальна програма “Інструменти місцевого економічного розвитку”

Громади — це основа демократії. Люди, що розв’язують проблеми на місцях, працюють з відновленням громад — основа усіх якісних змін, які потрібні зараз. А ці зміни неможливі без сильної експертизи, навчання і співпраці. Ми раді, що змогли долучитись і підтримати можливість для дієвців проходити таке навчання,” – Олександр Сушко, виконавчий директор Міжнародний фонд “Відродження”.⚡️

Завершилась триденна навчальна програма “Інструменти місцевого економічного розвитку” в межах проєкту “Посилення спроможності громад для відбудови через пілотування їхньої взаємодії з університетами”, яка відбулась днями у Львові.

Під час навчання експерти Альянсу, Львівський Регуляторний Хаб та Департамент економічної політики Львівської ОДА поділились з громадами кращими практиками місцевого економічного розвитку та ефективної реалізації конкретних інструментів, цифровізації та комунікації у сфері публічного управління, земельної політики та взаємодії з обласними державними адміністраціями.

За результатами навчання, громади напрацювали 12 проєктів щодо впровадження інструментів місцевого економічного розвитку. Основний акцент був зроблений на трансформації та розвитку міст через підтримку бізнесу, ефективне використання комунального майна та розвиток туризму. Саме ці сфери обрали більшість учасників для своїх проєктів.

Проєкт “Посилення спроможності громад для відбудови через пілотування їхньої взаємодії з університетами” реалізовується Альянсом українських університетів за підтримки Міжнародний фонд “Відродження”. Інформаційний партнер Альянсу – Освіта.ua.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: