Громадськості пропонують удосконалити законопроект про ОСББ

Центр досліджень місцевого самоврядування та Київська спілка власників житла пропонують усім зацікавленим долучитися до обговорення законопроекту №8474 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо об'єднань співвласників багатоквартирного будинку”

Центр досліджень місцевого самоврядування та Київська спілка власників житла пропонують усім зацікавленим долучитися до обговорення законопроекту №8474 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо об’єднань співвласників багатоквартирного будинку”. Обговорення відбувається в межах проекту “Громадські ініціативи в реформуванні житлово-комунального господарства” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Запропоновані поправки буде подано через народних депутатів – членів профільного Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики. Також найближчим часом буде опубліковано низку аналітичних статей стосовно вказаного законопроекту та реформи ЖКГ загалом.

Контакти: Центр досліджень місцевого самоврядування, centredms@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: