Громадськості презентують дослідження, присвячене забезпеченню права на соціальний захист

31 січня о 13:30 у Києві відбудеться презентація результатів першого етапу дослідження “Забезпечення прав на соціальний захист в Україні в умовах виходу з фінансово-економічної кризи”

31 січня о 13:30 у Києві, в інформагенції “УНІАН” (вул. Хрещатик, 4), відбудеться презентація результатів першого етапу дослідження “Забезпечення прав на соціальний захист в Україні в умовах виходу з фінансово-економічної кризи”. Дослідження здійснив Фонд суспільної безпеки спільно з ГО “Соціальна Україна” та Національним університетом “Києво-Могилянська академія” (НаУКМА) в межах проекту “Національний моніторинг реформи соціального захисту та соціальних послуг” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

На заході буде представлено дані щодо забезпечення права на державну соціальну допомогу, на отримання соціальної допомоги по малозабезпеченості, отримання соціальних послуг та матеріальну допомогу, а також щодо ефективності діяльності державних органів і соціальних служб у сфері соціальних послуг.

Учасники:
– директор Фонду суспільної безпеки Василь Стадник;
– керівник проекту Тетяна Чернинська;
– експерт проекту Ганна Єлькіна;
– представники ГО “Соціальна Україна” та НаУКМА.

Фонд суспільної безпеки
(044) 331 68 31

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: