Громадськості Кременчука презентують туристичний маршрут і настільну гру

14 червня об 11:00 у Малій залі №2 Кременчуцького міськвиконкому відбудеться заключна прес-конференція проекту “Кроками світових геніїв” – унікальний туристичний маршрут Кременчуком”

14 червня об 11:00 у Малій залі №2 Кременчуцького міськвиконкому відбудеться заключна прес-конференція проекту “Кроками світових геніїв” – унікальний туристичний маршрут Кременчуком”. Проект здійснює Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр “Європейський клуб” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час заходу буде представлено туристичний маршрут містом у вигляді буклету та настільну гру. Організатори проекту розкажуть про найцікавіші моменти під час його реалізації, обговорять труднощі, що виникали, та співпрацю з партнерами, а також розглянуть плани на майбутнє та перспективи продовження проекту.

Комплект буклетів уже передано Кременчуцькому краєзнавчому музею, Центральній бібліотечній системі й Управлінню освіти.

Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр “Європейський клуб”
(05366) 36 000
euroclub.kremen@gmail.com

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: