Громадський моніторинг бюджету Львівщини: круглий стіл

3 грудня з 11:00 до 15:00 у Львові відбудеться круглий стіл “Незалежний громадський моніторинг бюджету Львівщини 2013: проблеми та перспективи”

3 грудня з 11:00 до 15:00 у Львові (Львівський інститут банківської справи, просп. Шевченка, 9, 3-й поверх, ауд. 305) відбудеться круглий стіл “Незалежний громадський моніторинг бюджету Львівщини 2013: проблеми та перспективи”. Захід проводить ГО “Агенція європейських інновацій” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

На круглому столі буде розглянуто основні проблеми й недоліки формування доходів бюджетів міст Львівщини, оцінено ефективність і результативність використання їх фінансового ресурсу, обговорено забезпечення прозорості бюджетного процесу на місцевому й регіональному рівнях, залучення громадськості до моніторингу формування й виконання місцевих бюджетів, можливості поширення в Україні європейського досвіду громадського бюджетування.

Для участі у круглому столі запрошують представників громадських організацій, експертів із питань формування та виконання місцевих бюджетів.

Інформація про проект: http://www.lvivbudget.blogspot.com/

Контакти:
ГО “Агенція європейських інновацій”
050 929 23 96
info@aei.org.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: