Громадський моніторинг бюджетного процесу міста

24 квітня у приміщенні Кобеляцької міської ради за адресою, м. Кобеляки, вул. Леніна, 29 для активістів територіальної громади буде проведено навчання "Громадський моніторинг бюджетного процесу міста".

24 квітня у приміщенні Кобеляцької міської ради за адресою, м. Кобеляки, вул. Леніна, 29 для активістів територіальної громади буде проведено навчання “Громадський моніторинг бюджетного процесу міста”.

Семінар пройде як захід, що був запланований Полтавським агентством розвитку територій у рамках програми “Посилення впливу громадянського суспільства” за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. У ході навчань слухачі вивчать основи бюджетного процесу міста, зможуть дізнатися яким чином громадськість може впливати на управлінські рішення, ознайомляться з механізми громадського моніторингу бюджетних програм. Навчання проводить досвідчений експерт з питань місцевих бюджетів та програмно-цільового бюджетування – Анжеліка Саідова.

Отримані на тренінгу знання мають на меті приблизити рядових мешканців до бюджетного процесу, збільшити рівень розуміння обмеженості бюджетних ресурсів, рівень співучасті та відповідальності за прийняття рішень у місті, підвищити рівень прозорості у сфері місцевих бюджетів.

Під час навчального семінару його учасники потренуються складати та моніторити  бюджетні програми на конкретних прикладах та проблемах, що потрібно вирішувати в місті сьогодні:  окультурення міського пляжу, добудова церкви, освітлення вулиць, влаштування дитячих майданчиків, теплоізоляція дитячих садків тощо.

 

Для участі у відборі учасників всі бажаючі можуть звернутись:
до Вадима Штефана за телефоном 8(050) 3056201 або електронною поштою: vadim_shtefan@rambler.ru

Христина Басілія, менеджер зі зв’язків з громадськістю
тел: +380 (44) 461 97 09 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: basiliya@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 46, кім.1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: