Громадський контроль за правоохоронними органами обговорять на міжнародній конференції

14 грудня в Києві відбудеться ІІ Міжнародна конференція “Розвиток громадського контролю за правоохоронними органами”

14 грудня в Києві відбудеться ІІ Міжнародна конференція “Розвиток громадського контролю за правоохоронними органами”. Захід проводить Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ) за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”, Міжнародної організації “Міжнародна Пенітенціарна Реформа” та Посольства Великої Британії в Україні.

Під час заходу буде презентовано результати всеукраїнської моніторингової кампанії “Міліція під контролем”, яку проводили активісти з понад 20 регіонів України протягом 2012 року, а також інші ініціативи в цій сфері.

Також під час конференції обговорюватимуть форми громадського контролю за діяльністю правоохоронних органів, які реалізуються у співпраці з органами влади. Ідеться передусім про роботу національного превентивного механізму запобігання катуванням, що діятиме на базі інституту Омбудсмана України.

Під час практичної частини учасники матимуть змогу спільно обговорити плани громадських кампаній із моніторингу правоохоронців, поділитись ідеями й домовитися про подальшу співпрацю.

Після завершення конференції відбудеться нагородження переможців всеукраїнського конкурсу творчих робіт “Міліція під контролем” і буде відзначено найактивніших учасників всеукраїнського моніторингу міліції у 2012 році.

До участі в конференції запрошують представників неурядових організацій та ініціатив, які працюють у сфері громадського контролю за дотриманням прав людини з боку правоохоронців.

Усім охочим узяти участь у конференції слід до 18:00 2 грудня надіслати на адресу umdpl.association@gmail.com коротку заявку (в темі листа зазначити “Конференція”), у якій вказати:
– прізвище, ім’я;
– організацію / установу;
– напрями діяльності у сфері громадського контролю за правоохоронними органами;
– контактну електронну адресу;
– контактний телефон.

Відібраних учасників буде запрошено на конференцію електронною поштою до 5 грудня включно. Точні час і місце конференції буде повідомлено додатково.

Учасників забезпечать роздатковими матеріалами й харчуванням під час конференції. Учасникам з інших регіонів України також буде відшкодовано проїзд до Києва та у зворотному напрямку (автобус або поїзд (купе)).

Контакти:
Асоціація українських моніторів дотримання прав людини
в діяльності правоохоронних органів
Марина Цапок
097 96 173 46

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: