Громадський контроль за доброчесністю та запобігання конфлікту інтересів у публічних службовців: тренінг

31 січня з 10:00 до 14:00 у Львові відбуватиметься тренінг для громадських активістів і журналістів “Громадський контроль за доброчесністю та запобігання конфлікту інтересів у публічних службовців”

31 січня з 10:00 до 14:00 у Львові (вул. Винниченка, 6, 2-й поверх, конференц-зал) відбуватиметься тренінг для громадських активістів і журналістів “Громадський контроль за доброчесністю та запобігання конфлікту інтересів у публічних службовців”. Захід проводить Фундація “Відкрите суспільство” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

У програмі тренінгу:
– ознайомлення з вимогами законодавства та міжнародними стандартами доброчесності, запобігання конфлікту інтересів, декларування доходів, слабкими місцями при їх застосуванні та наявними обмеженнями;
– ознайомлення з особливостями конфлікту інтересів у діяльності публічних службовців (посадовців центральних і місцевих органів виконавчої влади, депутатів Верховної Ради та місцевих рад) на прикладі конкретних практик (кейсів);
– презентація методології соціальних мереж як основи моніторингу конфлікту інтересів.

Учасникам тренінгу буде надано інформацію про конкурс журналістських матеріалів щодо доброчесності влади та бізнесу, який буде оголошено в лютому.

Тренінг буде проводити Іван Сікора, директор Фундації “Відкрите суспільство”.

Контакти:
Фундація “Відкрите суспільство”
050 38 24 661
osf55@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: