Громадський контроль за діяльністю міліції: два посібники

ВГО “Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів” підготувала два видання – “Посібник для проведення громадського моніторингу дотримання прав наркозалежних осіб у діяльності міліції” та “Посібник для проведення громадського моніторингу дотримання прав секс-працівників у діяльності міліції”

ВГО “Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів” підготувала два видання – “Посібник для проведення громадського моніторингу дотримання прав наркозалежних осіб у діяльності міліції” та “Посібник для проведення громадського моніторингу дотримання прав секс-працівників у діяльності міліції”. Матеріали опубліковано за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Обидва видання спрямовано на покращення захисту прав і свобод представників вразливих груп населення й запровадження механізмів громадського контролю за діяльністю міліції.

Контакти:
ВГО “Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів”
umdpl.association@gmail.com

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: