Громадський контроль у сфері ЖКГ розглянуть на прес-конференції

16 жовтня о 12:30 у Києві (ІА “УНІАН”, вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція “Громадський контроль за наданням житлово-комунальних послуг”

16 жовтня о 12:30 у Києві (ІА “УНІАН”, вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція “Громадський контроль за наданням житлово-комунальних послуг”. Захід проводить ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”, “Pact Inc.” і Фонду Східна Європа.

Під час заходу буде презентовано підсумки проекту “Житлово-комунальні послуги – під контроль громадськості”, який здійснює коаліція з шести громадських організацій. У межах проекту експерти розробили 20 проектів нормативно-правових актів центральних органів виконавчої влади, які мають забезпечити дієвий вплив споживачів та органів самоорганізації населення (ОСН) на якість житлово-комунальних послуг і запобігти зловживанням у цій сфері. Ініціативу підтримали учасники Сьомої всеукраїнської науково-практичної конференції з питань самоорганізації населення, яка нещодавно відбулася у Львові.

Учасники:
– голова ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” Андрій Крупник;
– директор департаменту житлової політики Міністерства регіонального будівництва та житлово-комунального господарства Віталій Шаповаленко;
– експерт із питань ЖКГ ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” Євгенія Абрамова.

Контакти:
ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення”
(048) 738 68 30
066 754 06 12

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: