Громадськість Зіньківщини та Міжнародний фонд “Відродження” домовилися про співпрацю

У місті Зіньків (Полтавська область) відбувся круглий стіл, присвячений підписанню Меморандуму про співпрацю між Зіньківською районною адміністрацією та радою з одного боку й Міжнародним фондом “Відродження” – з іншого

У місті Зіньків (Полтавська область) відбувся круглий стіл, присвячений підписанню Меморандуму про співпрацю між Зіньківською районною адміністрацією та радою з одного боку й Міжнародним фондом “Відродження” – з іншого. У заході взяли участь представники органів державної влади та місцевого самоврядування, представники 12 громадських організацій, що опікуються проблемами розвитку сільської місцевості, захистом прав найбільш незахищених верств населення, журналісти. Також були присутні представники дев’яти районів Полтавської області та представники трьох областей (Київської, Сумської та Черкаської ).

Учасники розповіли про нові ініціативи місцевої влади, спрямовані на реалізацію соціальних проектів в умовах зменшення бюджетного фінансування, та про проведення конкурсу серед громадських організацій для підтримки груп громадян, які постраждали внаслідок фінансово-економічної кризи в Україні. Підписано Меморандум про співпрацю між Зіньківською районною адміністрацією та радою й Антикризовою гуманітарною програмою Міжнародного фонду “Відродження”. Чотири райони (Гадяцький, Лохвицький, Пирятинський і Шишацький) також виявили бажання підписати такі Меморандуми.

Під час заходу було презентовано результати проекту “Зіньків – територія самозахисту сільських громад”, підтриманого програмою “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”, та проекту “Центр розвитку дитини “Здорова дитина – здорова нація”, підтриманого Антикризовою гуманітарною програмою.

Контакти: Спілка сільських жінок України, Галина Скарга, 099 780 47 27

***

Місія Міжнародного фонду “Відродження” – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: