Громадськість запроваджує опитування серед українських жінок на тему проявів насильства

Благодійна організація «Позитивні жінки» у партнерстві з Міжнародним фондом «Відродження» запроваджують опитування на тему насильства до жінок в Україні.

Благодійна організація «Позитивні жінки» у партнерстві з Міжнародним фондом «Відродження» запроваджують опитування на тему насильства до жінок в Україні. Окрему увагу в опитуванні приділено проблемі насильства в медичних закладах у відношенні до ВІЛ-інфікованих жінок, жінок, які споживають наркотики. Пройти опитування можна за цим посиланням.

Як зазначають в організації «Позитивні жінки» опитування є анонімним, а головною його є визначення рівня та форм насильства у відношенні до жінок та формувати заходів для протидії цим явищам.

«Наша організація часто отримує звернення від жінок, які стали жертвами побиття, які на собі зазнавали утисків під час перебування в лікарнях. Ми розуміємо, що насправді кількість звернень, що отримали ми – лише «вершина айсберга». У результаті такого опитування ми сподіваємося отримати більш системну інформацію щодо насильницьких проявів та найбільш поширених його форм», – зазначає представниця «Позитивних жінок» Аліна Ярославська.

В БО «Позитивні жінки» закликають до активного розповсюдження опитування, аби якомога більша кількість жінок мала змогу поінформувати про випадки насильства для більш реального віддзеркалення проблематики.

Вона зауважила, що «Позитивні жінки» у березні поточного року за підтримки Ради Європи розпочали надання юридичних та соціальних консультацій для жертв насильства. Аби отримати допомогу необхідно зателефонувати за одним з номерів та узгодити зустріч: 066 710 12 18 (Ольга, м. Дніпро), 099 365 04 72 (Анна, м. Київ). Дзвінки приймаються з 9:00 до 17:00. Електронна адреса для зв’язку positivewomen.ukraine@gmail.com.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: