Громадськість запропонує доповнення до статуту Тернополя

18 липня об 11:00 у Тернополі, в арт-кафе “Коза” (бульвар Шевченка, 23), відбудеться круглий стіл “Презентація пакету проектів окремих положень, що забезпечують дію норм Статуту територіальної громади міста Тернопіль”

18 липня об 11:00 у Тернополі, в арт-кафе “Коза” (бульвар Шевченка, 23), відбудеться круглий стіл “Презентація пакету проектів окремих положень, що забезпечують дію норм Статуту територіальної громади міста Тернопіль”. Захід організовує Творче молодіжне об’єднання “Нівроку” в межах проекту “Розробка пакету положень, що забезпечуватимуть дію окремих норм Статуту територіальної громади міста Тернопіль” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

На обговорення громадськості буде винесено пакет положень, що забезпечать дію норм Статуту. Серед них положення про мирні громадські акції в місті, про звітування міського голови, виконавчих органів, депутатських комісій і депутатів міськради, про громадські слухання тощо. Участь у круглому столі візьме менеджер програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Олександра Горячева.

Контакти: ТМО “Нівроку”, Володимир Ханас, (0352) 420 172, khanas.volodymyr@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: