Громадськість у регіонах ознайомлять із європейськими цінностями

Мережа центрів європейської інформації провела конкурс волонтерських ініціатив

Мережа центрів європейської інформації провела конкурс волонтерських ініціатив. Він був черговим етапом проекту “Волонтерство – шлях до успіху! Підвищення спроможності центрів європейської інформації”, який реалізовує СМГО “Центр європейських ініціатив” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

У конкурсі взяли участь центри європейської інформації з семи областей України. Усі проекти спрямовано на покращення обізнаності з питань європейської інтеграції, проголошення європейських цінностей і привернення уваги до діяльності центрів європейської інформації.

Так, Дніпропетровський ЦЄІ організовує дискусійний кіноклуб “Волонтерська активність”. Проект спрямовано на залучення широкої молодіжної аудиторії до участі в суспільній дискусії про сучасні проблеми європейського й українського суспільства.

Центр європейської інформації в Чернівцях “Буковина – Європа” організовує вечори-бесіди з метою подолати негативні стереотипи серед молоді стосовно європейських структур, поінформувати молодь про ЄС і країни Європи.

ЦЄІ в Хмельницькому організує створення інтерактивного намету під час Днів Європи. На думку ініціаторів, цей проект допоможе зацікавити цільову аудиторію – учнів, батьків, молодь, громадськість – питанням євроінтеграції, спонукатиме до осмислення та розкриття європейських цінностей.

Луганський ЦЄІ реалізовуватиме проект “Європа для малюків”, який передбачає театралізацію казки Лан Ра “Замок добрих чарівників Європи”.

Сумський ЦЄІ проведе День європейських цінностей. Група студентів, одягнених у костюми героїв, що уособлюють європейські цінності (демократії, свободи, плюралізму, верховенства права, прав меншин тощо), відвідуватиме лекції та спілкуватиметься зі студентами.

Вінницький ЦЄІ реалізовуватиме проект “Казкова Європа для дітей”. Він спрямований на покращення обізнаності дошкільнят і учнів початкових шкіл Вінницької області про європейські цінності шляхом читання казок країн Європи.

Кременчуцький ЦЄІ проводить конкурс фотографів “Європейська фотоідентичність Кременчука”. За результатами конкурсу буде створено фотоальбом та розроблено електронну презентацію, яку покажуть під час Дня Європи.

Контакти: Мережа центрів європейської інформації, ukrcei@gmail.com

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: