Громадськість та уряд спільно наблизили Дунайський регіон до ЄС

13 жовтня 2010 року о 14.00 в приміщенні Міністерства охорони навколишнього природного середовища України (вул. Урицького, 35) відбудеться презентація позиції України щодо майбутньої Стратегії Європейського Союзу з розвитку Дунайського регіону.

Стратегія є баченням напрямків розвитку Дунайського регіону в цілому в таких сферах, як охорона довкілля, транспорт, енергетика, культура, безпека та інституційний розвиток. Позиція України, що була надана Європейській Комісії в серпні 2010 року, є результатом спільної роботи громадськості та влади.

Формування позиції України щодо Стратегії розвитку Дунайського регіону та Плану дій до неї з конкретними заходами та проектами стало унікальним прикладом ефективної співпраці громадськості та уряду. Дев’ять експертів, представників громадських організацій, що ввійшли до складу Робочої групи з розвитку Дунайського регіону в рамках Громадської експертної ради при Українській частині Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС, та представники уряду спільно напрацьовували пропозиції, що виходять з реальних потреб регіону та необхідності більш тісної економічної, наукової, соціальної та культурної співпраці української частини Дунайського регіону із європейською частиною. Пропозиції стосуються заходів та проектів в сфері збереження довкілля, економічного розвитку регіону, зокрема розвитку транспорту та енергетики, та соціально-культурного розвитку, які повинні бути відображені в Плані дій до Дунайської стратегії, що побачить світ вже на початку 2011 року. Виконання Стратегії Україною дозволить покращити транспортну, туристичну інфраструктуру, зберегти навколишнє середовище, пожвавити культурні та економічні зв’язки між країнами.

З приводу отримання більш детальної інформації просимо звертатися до координатора Робочої групи з розвитку Дунайського регіону Ольги Мелень – тел.: 032 2557682, email: melen.olya@gmail.com

***

Діяльність Робочої групи та захід здійснюються за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Стимулювання української громадськості до участі у реалізації Європейської стратегії розвитку Дунайського регіону», що реалізовується МБО «Екологія-Право-Людина».

Детальніше: www.epl.org.ua

Джерело: «Екологія-Право-Людина»

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: