Громадськість створить профільний сайт, присвячений розвитку Дунайського регіону

Громадські організації України, що досліджують проблематику Дунайського регіону, створюють сайт, який має стати платформою для посилення їхньої діяльності в Україні та покращення співпраці з НУО інших держав Дунайського регіону

Громадські організації України, що досліджують проблематику Дунайського регіону, створюють сайт, який має стати платформою для посилення їхньої діяльності в Україні та покращення співпраці з НУО інших держав регіону. Проект “Інформування й активізація участі громадськості у формуванні Національного плану дій щодо Європейської стратегії для Дунайського регіону” здійснює МБО “Екологія-Право-Людина” спільно з Громадською експертною радою при Українській частині комітету Україна-ЄС за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

На сайті міститиметься інформація про діяльність НУО, а також аналітичні матеріали щодо Європейської стратегії розвитку Дунайського регіону. Відкриття сайту заплановано на початку травня.

Веб-сторінка міститиме карту української частини Дунайського регіону та багаторівневі посилання на комплекс матеріалів із усього регіону, включаючи відео-, фотоматеріали, статті, аналітичні коментарі. На ній також буде розміщено документи, які стосуються принципів і регулювання діяльності в регіоні як на національному, так і на міжнародному рівнях. Веб-сторінка передбачатиме можливість інтерактивних опитувань, анкетувань, зворотного зв’язку тощо.

За задумом ініціаторів, сайт стане платформою для пропозицій щодо Національного плану дій, де кожна НУО матиме можливість проводити консультації онлайн, обговорювати нагальні проблеми того чи іншого регіону та спільними зусиллями шукати шляхи їх вирішення.

Контакти:
МБО “Екологія-Право-Людина”
Олена Кравченко, lena@uoregon.edu
Аліна Самура, samura.alina@gmail.com
(032) 225 76 82

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: