Громадськість пропонує вдосконалити сайт Луцької міськради

У Луцьку відбулося перше засідання Громадського експертного клубу в межах проекту “Впровадження елементів Е-демократії в діяльності Луцької міської ради”

27 березня в Луцьку відбулося перше засідання Громадського експертного клубу в межах проекту “Впровадження елементів Е-демократії в діяльності Луцької міської ради”. Проект здійснює ВОГО “Фонд місцевого розвитку” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники заходу (працівники й депутати Луцької міської ради, громадські діячі, журналісти) висловили свої пропозиції й зауваження щодо сайту міськради. Вони зауважили, що на сайті недостатньо інформації про депутатів міської ради та членів виконавчого комітету. Також громадськість хотіла б бачити більше інформації про роботу комунальних підприємств міста.

Було висловлено пропозиції відкрити на сайті блоги депутатів, уможливити коментування проектів рішень міської ради, створити блок про проведення державних закупівель і тендерів, удосконалити розділ “Актуально”, розмістити на більш видному місці карту сайту тощо.

ВОГО “Фонд місцевого розвитку”
(0332) 24 64 32
fmr_lutsk@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: