Громадськість Прикарпаття та Волині обговорить фінансування молодіжних програм

В Івано-Франківську та Луцьку відбудуться обговорення результатів громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади щодо фінансування молодіжних програм із місцевих бюджетів

В Івано-Франківську та Луцьку відбудуться обговорення результатів громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади щодо фінансування молодіжних програм із місцевих бюджетів. Заходи пройдуть у межах проекту “Підвищення прозорості та залучення НУО до бюджетної політики щодо фінансування програм для дітей і молоді з державного та місцевих бюджетів”, який здійснюють громадські організації “Комітет підтримки студентського самоврядування”, “Асоціація молодих реформаторів”, “Центр громадської адвокатури” й Івано-Франківський осередок ВМГО “Демократичний альянс” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Обговорення відбудуться:
– Луцьк – 21 вересня о 14.00, конференц-зал народного дому “Просвіта” (вул. Богдана Хмельницького, 1);
– Івано-Франківськ – 22 вересня о 14:00, готель “Станіславів” (вул. Чорновола 7, 4-й поверх).

Представники громадських організацій проаналізували фінансування молодіжних програм із бюджетів, оцінили положення й акти, які визначають порядок організації та проведення конкурсів і здійснення фінансування.

Громадський моніторинг свідчить, що поширилася практика скорочувати обсяги фінансування, які визначають через конкурс (від 0,1% до 2-3% бюджетного фінансування). При цьому більшість коштів на молодіжні програми спрямовують на заходи самих структурних підрозділів у справах молоді чи створених органом влади установ.

Контакти:
Івано-Франківський осередок ВМГО “Демократичний альянс”, Тарас Случик, 096 559 81 66, kpss@lawngo.net (Івано-Франківськ)
ГО “Асоціація молодих реформаторів”, Михайло Шелеп, 067 416 50 86, kpss@lawngo.net (Луцьк)

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: