Громадськість Нововолинська долучиться до реформування житлового законодавства

23 лютого о 15:00 у Нововолинську відбудеться круглий стіл “Громадські ініціативи в реформуванні житлового законодавства”

23 лютого о 15:00 у Нововолинську (зала засідань міської ради) відбудеться круглий стіл “Громадські ініціативи в реформуванні житлового законодавства”. Його організовує Волинський інститут права в межах проекту “Створення якісного правового середовища функціонування ОСББ у Волинській області” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

До обговорення запрошено експертів із питань реформування ОСББ, представників міської ради, підприємств житлово-комунального господарства й ОСББ міста. Під час заходу заплановано підписати Меморандум про спільну діяльність, спрямовану на розробку проектів нормативно-правових актів Нововолинською міською радою, асоціацією ОСББ “Містечко” та Волинським інститутом права.

Контакти: Волинський інститут права, Ірина Гайдучик, 095 64 54 655, (0332) 78 59 66, in.pravo.lutsk@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: