Громадськість надіслала Прем’єр-міністрові пропозиції щодо впровадження ініціативи “Відкритий Уряд”

Громадське Партнерство розробило та надіслало Прем'єр-міністрові Миколі Азарову пропозиції експертної спільноти до проекту Національного плану з упровадження в Україні ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд”

Громадське Партнерство розробило та надіслало Прем’єр-міністрові Миколі Азарову пропозиції експертної спільноти до проекту Національного плану з упровадження в Україні ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд”. Діяльність Громадського Партнерства підтримують програма “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження” та Програма розвитку ООН в Україні.

Пропозиції експертної спільноти стосуються таких напрямів:
– боротьба з корупцією;
– сприяння прозорості державного управління;
– залучення громадян до державного управління;
– використання нових технологій для покращення державного управління.

20 вересня 2011 року Україна приєдналася до багатосторонньої ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд”, яку започаткували Президенти США та Бразилії. Її вже підтримали 49 країн світу. Міністерство юстиції України підготувало проект Національного плану з упровадження в Україні ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд”. Цей план має бути представлено в березні 2012 року під час засідання Керівного комітету ініціативи.

До Громадського Партнерства входять 33 недержавні організації та 11 індивідуальних членів. Функцію секретаріату Партнерства виконує Творче об’єднання “ТОРО” (Контактна група в Україні в Україні міжнародної організації “Transparency International”).

Творче об’єднання “ТОРО”
Олексій Хмара
(0522) 27 27 54
khmara@toro.org.ua

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: