Громадськість Луцька розробила міську програму сприяння ОСББ

Асоціація ОСББ “Лучани” подала на розгляд Луцької міськради проект Програми сприяння діяльності та функціонування ОСББ на території м. Луцька

Асоціація ОСББ “Лучани” подала на розгляд Луцької міськради проект Програми сприяння діяльності та функціонування ОСББ на території м. Луцька. Документ було розроблено в межах проекту “Мікрогранти на підтримку адвокаційних громадських ініціатив у м. Луцьку”, який здійснює Асоціація підтримки й розвитку ОСББ та ОСН за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Наразі проект вивчає депутатська комісія з питань ЖКГ. Очікується, що документ буде ухвалено на найближчій сесії міськради.

Наприкінці листопада в Луцьку було створено Тимчасову комісію з вивчення та сприяння діяльності ОСББ. Вона вже розглянула проект Програми.

Подібні Програми підтримки ОСББ діють уже в багатьох містах України.

Асоціація підтримки й розвитку ОСББ та ОСН
(0332) 2000 32
aprosbb@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: