Громадськість Луганщини навчилася розробляти інфраструктурні проекти

У Луганську відбувся семінар-тренінг “Право громади на розвиток. Створення локальних інфраструктурних проектів розвитку місцевого самоврядування”

28-29 березня в Луганську відбувся семінар-тренінг “Право громади на розвиток. Створення локальних інфраструктурних проектів розвитку місцевого самоврядування”. Проект “Посилення правових можливостей надання допомоги бідним верствам населення в Луганській області” реалізує Громадський комітет захисту конституційних прав і свобод громадян за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Тренінг проводив експерт Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні Валерій Рубцов. За його словами,  люди в обмежений час створили хороші проекти, які мають сприяти розвитку громад і поширенню позитивного досвіду.

Голова правління Громадського комітету захисту конституційних прав і свобод громадян Микола Козирев зауважив: “Ті, хто нам надає фінансову підтримку, ставлять умову: сприяйте розвитку громад, будіть соціальну, економічну активність людей, учіть їх вириватися з лещат бідності за допомогою права. І, зокрема, самим шукати гроші на громадські потреби: полагодити водогін, перекрити дах у клубі, провести опалювання в бібліотеку тощо”.

Контакти: Громадський комітет захисту конституційних прав і свобод громадян, (0642) 55 34 25, comitet@mail.ru

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: