Громадськість і влада Миколаєва визначать механізми співпраці

20 січня о 15:00 у Миколаєві відбудеться засідання Експертно-громадської ради при виконавчому комітеті міської ради

20 січня о 15:00 у малому залі Миколаївського міськвиконкому (вул. Адміральська, 20) відбудеться засідання Експертно-громадської ради при виконавчому комітеті Миколаївської міської ради. Захід проводить Фонд розвитку міста Миколаєва спільно з міськрадою в межах проекту “Впровадження механізму громадського контролю ефективності політики розвитку ЖКГ в Миколаєві” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

На засідання запрошено міського голову Володимира Чайку, його першого заступника Юрія Андрієнка, керівників і фахівців різних підрозділів мерії.

На засіданні буде проаналізовано результати роботи Експертно-громадської ради в 2011 році та намічено план роботи на 2012 рік.

Однією з найважливіших складових засідання стане обговорення шляхів покращення роботи Експертно-громадської ради у 2012 році. Один із таких шляхів – запуск механізму взаємодії громадськості (Експертно-громадської ради) та влади (міськвиконкому) для вирішення проблем соціально-економічного розвитку міста.

На думку заступника голови ради, голови Фонду розвитку міста Миколаєва Михайла Золотухіна, для цього потрібно зробити п’ять кроків:
1. Удосконалити процедуру розробки та виконання міських програм у частині результативних показників, механізму моніторингу й оцінки.
2. Розробити систему результативних показників міських цільових програм та внести відповідні зміни до рішення міськради про затвердження нових міських програм, а також зміни в чинні програми.
3. Оцінити виконання міських цільових програм із результативним показниками.
4. Оперативно й компетентно інформувати мешканців про дії влади з вирішення актуальних проблем розвитку міста.
5. Сформулювати пропозиції громадськості для міської влади щодо поліпшення цільових програм і реальних можливостей раціонального витрачання бюджетних коштів, можливостей залучити додаткові ресурси для вирішення актуальних проблем.

Аналітичні матеріали проекту

Фонд розвитку міста Миколаєва
(0512) 47 34 79
frgn@ukrpost.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: