Громадськість і влада Дворічанщини співпрацюватимуть у наданні безоплатної правової допомоги

У селищі Дворічна (Харківська область) відбувся круглий стіл “Надання безоплатної правової допомоги вразливим групам населення Дворічанського району Харківської області: сучасний стан і перспективи”

26 червня в селищі Дворічна (Харківська область) відбувся круглий стіл “Надання безоплатної правової допомоги вразливим групам населення Дворічанського району Харківської області: сучасний стан і перспективи”. Захід провела ГО “Фонд сільських громад Дворічанщини” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Участь у заході взяли 30 осіб: виконавці проекту, сільські голови, депутати райради, представники районної державної адміністрації, клієнти Центру правової інформації та консультацій.

Присутні звернули увагу на те, що 15 червня 2012 року Міністерство юстиції видало наказ №891/5 “Про затвердження Порядку та критеріїв залучення органами місцевого самоврядування юридичних осіб приватного права до надання безоплатної первинної правової допомоги”. Учасники дійшли згоди, що документ створює дієвий механізм надання безоплатної первинної правової допомоги на місцевому рівні.

Учасники круглого столу ухвалили резолюцію, у якій визначили такі першочергові кроки:
1. Поліпшити комунікацію та взаємодію структур, що працюють у сфері правової допомоги на місцевому рівні;
2. Співпрацювати у вивченні та втіленні системи безоплатної правової допомоги на місцевому рівні на базі районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з питань освіти населення;
3. Розробити та внести на розгляд Дворічанської районної ради проект рішення про проведення конкурсу (оцінки) проектів (програм) надання безоплатної первинної правової допомоги у Дворічанському районі.

ГО “Фонд сільських громад Дворічанщини”
Людмила Ковтун
(05750) 779 46
dvorich@ya.ru

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: