Громадськість і видобуток нетрадиційного газу: досвід США

Аналітичний центр “Діксі груп” опублікував аналітичну записку “Громадськість і видобуток нетрадиційного газу: досвід США”

Аналітичний центр “Діксі груп” опублікував аналітичну записку “Громадськість і видобуток нетрадиційного газу: досвід США”. Дослідження підготовано за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Сполучені Штати – піонер у нарощуванні видобутку нетрадиційного газу. За короткий час ця країна зуміла позбутися залежності від імпорту газу, а через кілька років планує стати експортером скрапленого газу. Сланцевий газ став для неї інструментом посилення своєї національної безпеки, стимулом для зростання економічного розвитку регіонів, створення нових робочих місць і належного врядування.

Контакти:
Аналітичний центр “Діксі груп”
(044) 592 81 20
author@dixigroup.org

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: